background
logotype

Montaż bram garażowych

Obok okien PVC i drzwi, nasza firma oferuje montaż bram garażowych. W naszych realizacjach korzystamy tylko z najlepszych materiałów, produkowanych przez renomowane firmy zajmujące się stolarką otworową.

Bramy Garażowe KMT

Segmentowa płaska

Dzięki wiedzy i bardzo dużemu doświadczeniu, wprowadziliśmy na rynek bramy garażowe, które odpowiadają aktualnym potrzebom rynku oraz spełniają wymagania naszych klientów. Wykorzystując w procesie produkcji najnowsze rozwiązania technologiczne, oferujemy ponadczasowy wygląd, atrakcyjną cenę oraz najwyższą jakość. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę naszych produktów, wierząc, że dzięki temu każdy z Państwa odnajdzie dla siebie najbardziej korzystne rozwiązania i dołączy do grona naszych zadowolonych klientów.  

Cechą charakterystyczną bram segmentowych płaskich jest równa i gładka powierzchnia płaszcza bramy. Produkując bramy segmentowe płaskie firma KMT wykorzystuje blachę stalową, dzięki temu nasze produkty zyskują elegancki i wyjątkowy wygląd. Oferowane przez nas bramy, w połączeniu z drzwiami tworzą zgrany duet.

 

Segmentowa przetłoczona

Połączenie tradycji i nowoczesności. Brama segmentowa przetłoczona nie jest już oddzielnym elementem domu, od teraz może współgrać kolorystycznie z pozostałą stolarką otworową w naszym domu. Przetłoczenia poziome I i II sprawiają, że brama wydaje się niezwykle lekka. Bramy segmentowe stanowią świetne rozwiązanie zarówno w architekturze klasycznej, jak i nowoczesnej.

 

 

 

Segmentowa kaseton

Klasyka i styl w jednej bramie. Naszym klientom oferujemy bramy, które świetnie komponują się kolorystycznie z drzwiami oraz inną stolarką otworową w domu. Dzięki przetłoczeniom poziomym I i II brama sprawia wrażenie lekkości. Bramy segmentowe z przetłoczeniami w kasetony polecamy zarówno dla architektury nowoczesnej, jak i dla klasycznej.

 

 

 

KOLORY PODSTAWOWE:

 

 

 

 

 

 

 

ZABEZPIECZENIA

Aby uniemożliwić przytrzaśnięcie palców utrudnia zabezpieczenie, które uniemożliwia przypadkowe włożenie ich między segmenty bramy.  

  

 

W bramach automatycznych montujemy zabezpieczenie, które zatrzymuje bramę w momencie, w którym napotka na przeszkodę.

 

 

Zabezpieczenie przeciwko pęknięciu sprężyny i liny (opcjonalnie)

 

 

 

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki, stalowe bramy garażowe KMT są bardzo funkcjonalne oraz komfortowe w użytkowaniu. Automaty do bram są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

  • Dzięki możliwości otwierania bramy za pomocą pilota, możemy komfortowo wjechać do garażu bez konieczności wysiadania z samochodu.
  • Dzięki estetycznej nowoczesnej ramce, pilot naścienny Apple 2 pasuje praktycznie do każdego wnętrza, a dzięki prostemu systemowi montażu, możemy go bez przeszkód wkomponować w przestrzeń domową.


Beninca JIM, napęd stosowany w bramach garażowych KMT, zapewnia użytkownikom niezawodne działanie oraz łatwe programowanie. Użycie paska kevlarowego wycisza pracę bramy. Napęd JIM 3 o mocy silnika 600 N świetnie nadaje się do bram o powierzchni 11 m2. W celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb klienta, istnieje możliwość zmiany ustawień parametrów napędu, między innymi:

  • prędkości otwierania i zamykania,
  • zwalniania i przyspieszania bramy,
  • automatycznego czasowego zamknięcia bramy.


Niezwykłą łatwość i komfort otwierania zapewnia estetyczna, dopasowana do dłoni klamka pasująca do każdego koloru, a także powierzchni bram produkowanych przez firmę KMT. 

 

  

klamki

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+