background
logotype

Rolety wewnętrzne

Oprócz szerokiego asortymentu okien plastikowych i drewnianych, naszym klientom oferujemy bogaty wybór rolet. W ofercie firmy Rydygier znajdą Państwo m.in. standardowe rolety wolnowiszące oraz nowoczesne rolety typu dzień & noc

ImperollPolski producent rolet wewnętrznych, który od lat aktywnie działa na rynku. Szeroki wybór kolorów, bogate, nowoczesne wzornictwo, oraz różnorodność technologiczna sprawiają, że rolety tej firmy spełniają wszelakie warunki funkcjonalne i estetyczne dla każdych okien. W ofercie Imperollu znajdziecie Państwo również rolety zewnętrzne oraz takie akcesoria okienne, jak: żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery i refleksole, a także bramy garażowe oraz przemysłowe.

 

ROLETY MINI / MINI LUX

Rolety mini to system, który montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym. Rzeczą dla nich charakterystyczną jest mniejszy mechanizm łańcuszkowy z hamulcem niż ten, który jest używany standardowo. 

Dzięki wyposażeniu rolety w prowadzenie żyłkowe, tkanina jest utrzymywana przy szybie nawet przy uchylonym oknie. 

Zastosowanie wieszaków PCV umożliwia montaż bezinwazyjny. Roleta wykończona jest obszytą belką obciążającą.

System występuje także w wariancie MINI LUX - belka dolna jest stalowa oraz wsuwana na materiał.

PRZYKŁAD:

 

  

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Rolety zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego, ponieważ są niezwykle proste w montażu i obsłudze. Oferowane przez nas rolety wyposażone są w samohamujący mechanizm koralikowy, dzięki któremu możemy regulować wysokość, na jakiej znajduje się tkanina. Dzięki uniwersalnym uchwytom, możliwy jest bardzo prosty montaż do ściany lub sufitu

Wedle życzenia klienta, roleta może być wykończona falbanką albo belką obciążającą.

W naszej ofercie posiadamy trzy typy rolet wolnowiszacych, w zależności od średnicy rurki: Ø 25, Ø 28, Ø 42.

PRZYKŁAD:

 

  

ROLETY W KASECIE Z PROWADNICAMI

Istnieje kilka systemów tego rodzaju rolet: SYSTEM B 9 / B 9 MINI, SYSTEM B 7 / B 11, SYSTEM PRESTIGE.

PRZYKŁAD:

  

 

ROLETY DZIEŃ & NOC

Istnieje kilka systemów tego rodzaju rolet: SYSTEM B 3, SYSTEM B 39 / B 49, SYSTEM B 27, SYSTEM MGS. Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. Jej główną zaletą jest możliwość regulowania wpadającego do mieszkania światła, dzięki odpowiedniemu ustawieniu pasów na obu powierzchniach materiału.

PRZYKŁAD:

 

 

VERTIKALE

Vertikale są bardzo popularnym systemem zaciemniania, który bardzo często jest wykorzystywany w biurach, hotelach, a ostatnio coraz częściej w mieszkaniach. Regulacja wpadającego do pomieszczenia światła jest możliwa, dzięki możliwości dowolnego obracania pionowych pasów.

PRZYKŁAD:

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+