background
logotype

Rolety Aluminiowe

ROLETY ALUMINIOWE

System rolet zewnętrznych z aluminium

DRUTEX S.A. posiada w swojej ofercie system rolet aluminiowych adaptacyjnych przeznaczony głównie do stosowania w przypadku, gdy okna nie zostały zamontowane już wcześniej. System aluminiowych rolet zewnętrznych został stworzony z myślą zapewnienia bezpieczeństwa naszym Klientom.  W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub na ościeżnicy okna. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. W systemie adaptacyjnym oferujemy do wyboru trzy rodzaje skrzynek: SK 45 (roleta 45 stopni), półokrągłe SP (roleta podtynkowa) oraz okrągłe SKO (roleta typu owal).


Dążąc do zaspokojenia wciąż rosnących oczekiwań Klientów względem wysokich wymagań architektonicznych, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań firma DRUTEX S.A. oferuje system sprawdzony i niezawodny pod względem technicznym. Przemyślana konstrukcja rolety zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową. 

Płaszcz rolety zbudowany z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową jest gwarancją jeszcze lepszej izolacji termicznej. Rolety okienne można natomiast montować do już istniejących okien lub jeszcze w trakcie budowy domu, zamieszczając specjalnie w tym celu ocieploną skrzynkę w nadprożu otworu okiennego.

Podobnie jak w przypadku rolet z PVC DRUTEX S.A. oferuje kilka rozwiązań komfortowego podnoszenia i zamykania rolet, czyli: ręcznie za pomocą paska lub korby oraz automatycznie sterując pilotem albo wyłącznikami. 

 

Typy rolet aluminiowych:

 

 

Dostępne kolory:


01 srebrny   02 biały   03 szary   05 beżowy   08 brąz ciemny
09 brązowy   23 antracyt   24 złoty dąb   28 orzech

 

 

Inteligentne systemy sterowania:

 

Zalety rolet:

 

  • Doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi,

  • Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej

  • Zwiększają  izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach

  • Łatwy dostęp do wnętrza rolety umożliwiający utrzymanie czystości i konserwację, klapa rewizyjna w wersji od dołu zapewnia komfort

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+