background
logotype

Rolety zewnętrzne

Jeśli planują Państwo wymianę okien, warto rozważyć również montaż rolet zewnętrznych. Ich główną zaletą jest możliwość regulacji oświetlenia pomieszczenia oraz ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Rolety Drutex

ROLETY PCV              ROLETY ALUMINIOWE

 

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki stosowaniu wielu rozwiązań, które związane są z blokadą podnoszenia rolety i jej sterowaniem, rolety są bardzo dobrą ochroną przed złodziejami i włamywaczami.

 

IDEALNA OCHRONA AKUSTYCZNA

Rolety stanowią świetną barierę ograniczającą odczuwalny hałas, dzięki temu możemy cieszyć się spokojem i ciszą.

 

PERFEKCYJNA IZOLACJA CIEPLNA

W produkowanych roletach, stosowane są najlepsze materiały. Jest to inwestycja w energooszczędność, a także mniejsze zapotrzebowanie budynku na energię, dzięki czemu koszty ogrzewania są znacznie niższe

Badania przeprowadzone w ITB potwierdziły, że okno IGLO 5 o współczynniku Uw= 0,99 W/(m2 K) z zamkniętą roletą uzyskało współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie 0,75 W/(m2 K)*.

 

JAKOŚĆ I ESTETYKA

Firma Drutex w procesie produkcji rolet wykorzystuje najlepsze komponenty, co ma wpływ na ich niezawodną funkcjonalność i walory estetyczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, a także perfekcji wykonania, nasze rolety są gwarancją elegancji i komfortu użytkowania przez wiele lat.

 

KOMFORT I PROSTOTA UŻYTKOWANIA

Możliwość sterowania roletami dopasowanymi do indywidualnych preferencji Klienta, tj. manualnie lub za pomocą silnika elektrycznego. 

 

 

Galeria:

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+