background
logotype

Drzwi wewnętrzne 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z asortymentem dostępnych u nas drzwi wewnętrznych. Współpracujemy z największymi producentami drzwi. Zajmujemy się zarówno samym montażem drzwi jak i wymianą starych drzwi na nowe. Możemy zdemontować stare drzwi i ościeżnice, zamontować nowe i zająć się obróbką tynkarską. Możemy rownież pozostawić stare futryny, a nowe drzwi dostosować do starej ościeżnicy, oszczędzająć Państwu hałasu związanego z wykuwaniem starych drzwi. Zabudowujemy także stare futryny!

Zapewniamy Państwu fachowy montaż okien i drzwi oraz darmową wycenę i dostawę. W naszej ofercie znajdą Państwo także okna PCV oraz bramy garażowe. 

 

Jakie drzwi wybrać?

 

 

 

Zaapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Asortyment mogą Państwo zobaczyć po wybraniu producenta: 

      


   

CENTURION - Firma rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze, zapewnia najwyższą jakość usług. Potwierdzają to nie tylko liczne certyfikaty, ale również coraz liczniejsze grono klientów. Centurion ciągle poszerza swoją ofertę poszukując najbardziej optymalnych rozwiązań oraz inwestując w kadrę i nowoczesne technologie.  Zautomatyzowaliśmy produkcję drzwi i ościeżnic oraz wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania techniczne. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór drzwi wewnętrznych: od prostych, tanich, ale bardzo solidnych drzwi, po bardzo skomplikowane konstrukcje, które są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy firmą pro-ekologiczną: podczas pracy bardzo dużą uwagę przykładamy do ochrony środowiska naturalnego.

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+