background
logotype

Okna i drzwi: producenci

Od wielu lat współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami stolarki otworowej. Dzięki temu oferujemy naszym klientom materiały najwyższej klasy. Firma Rydygier świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu i wymiany okien i drzwi. Zajmujemy się również montażem bram garażowych oraz parapetów i rolet.

Wśród naszych partnerów znajdują się najlepsze polskie firmy, m.in. Drutex, produkująca okna PVC oraz Sztukmar oraz Erkado, zajmujące się wytwarzaniem drzwiami zewnętrznych i wewnętrznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą firm, z których produktów korzystamy podczas realizacji zleceń.

Centurion

Polska firma specjalizująca się produkcją drzwi wewnętrznych. Kluczem sukcesu tego producenta jest profesjonalna obsługa, oraz wysoka jakość, co potwierdzają przyznane certyfikaty nie tylko z Polski, ale też ze Słowacji, Czech i Ukrainy. Początek działalności Centuriona to 1998 rok - ponad 15 letnie doświadczenie pozwoliło zdobyć zaufanie użytkowników. Firma cały czas niezmiennie dynamicznie rozwija się inwestując w technologie i kadrę. Produkcja drzwi i ościeżnic jest zautomatyzowana, wprowadzone zostały najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania informatyczne. Pewna pozycja na rynku, szeroka oferta - od prostych, tanich, lecz solidnych drzwi, po skomplikowane konstrukcję, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Istotne jest też to, że Centurion jest firmą pro-ekologiczną dzięki unikalnej i najnowocześniejszej w kraju spalarni odpadów. Wykorzystane technologie pomagają chronić środowisko naturalne.

 

Delta

Polska firma specjalizująca się w produkcji drzwi stalowych, antywłamaniowych, przeciwpożarowych, dymoszczelnych, akustycznych, energooszczędnych i pasywnych. Została założona w 1992 roku przez Zbigniewa Różyckiego. Delta od początku była nastawiona na produkcję atestowanej stolarki drzwiowej antywłamaniowej i zamków. Renomę i profesjonalizm wykonanywanych wyrobów potwierdzają zdobyte nagrody, np. 2 złote medale na Międzynarodowych Targach BUDMA 2014 oraz 2015 - Wybór Ekspertów oraz Wybór Konsumentów.

 

Drutex

jest  największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium. DRUTEX S.A. jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium. 

 

Erkado

Erkado - to doskonały przykład firmy rodzinnej, która dzięki odważnym krokom, indywidualnego podejścia i jakości zdobywa sukces na rynku globalnym. Firma została założona już w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim przez mistrza stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, który również był stolarzem. Dzięki prawie 40 letniemu doświadczeniu i tradycyjnego podejścia do stolarki Erkado zostało liderem w swojej branży, oferując najwyższej jakości drzwi zewnętrzne drewniane i wewnętrzne płytowe. Dzisiaj firma posiada nowoczesny park maszynowy, który pozwala na eliminacje większości problemów, których nie dało by się uniknąć w przypadku tradycyjnych metod produkcji. Ponadto wspiera wiele inicjatyw społęcznych, działalności, aktywnie propaguje popularyzację sportu, zdrowego stylu życia, oraz prowadzi szeroką działalność charytatywną, min. WOŚP 2015. Tradycja, innowacja, niezawodność, elastyczność, bezpieczeństwo - Erkado.

 

Imperoll

Polski producent rolet wewnętrznych, który od lat aktywnie działa na rynku. Szeroki wybór kolorów, bogate, nowoczesne wzornictwo, oraz różnorodność technologiczna sprawiają, że rolety tej firmy spełniają wszelakie warunki funkcjonalne i estetyczne dla każdych okien. W ofercie znajdują się także rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy, moskitiery, refleksole, bramy garażowe oraz przemysłowe.

 

KMT

KMT DRZWI LOGO PRODUCENTA 

Wysokiej jakości drzwi stalowe przeznaczone do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym. Ogromne doświadczenie, firma powstała w 1967 roku. Bogata oferta, duży wybór wzorów i kolorów

 

Porta

 

Wysokiej jakości drzwi.

 

Sztukmar

Polski producent drzwi zewnętrzych i wewnętrznych, akcesoriów i parapetów. Firma działa na rynku już od 1998 roku, dzięki dynamicznemu rozwojowi i nowoczesnym systemom produkcji można zaliczyć ją do liderów tej branży, nie tylko na krajowym rynku. Szeroki wybór drzwi idealnych do domków jednorodzinnych, mieszkań, lokali użyteczności publicznej, czy też pomieszczeń gospodarczych. Dostępne akcesoria, oraz szczegółowy podział asortymentu, wraz z bogatą paletą kolorów i właściwościami izolacji akustycznej i przenikalności cieplnej poniżej.Realizacja zamówień już od 7 dni

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+