background
logotype

Montaż drzwi wejściowych oraz okien - ceny

 

Okna Drutex to trwałość i niezawodność - 5-letnia gwarancja producenta.

 

To także bezpieczeństwo, dźwiękoszczelność oraz wysoka jakość wykonania. Polecamy standardowe 5-komorowe okna Iglo5 o zaokrąglonych liniach i Iglo5 Classic o klasycznych kształtach. Odpowiednie uszczelnienie szyb oraz ramy gwarantuje doskonałą izolacyjność termiczną. To świetny produkt za naprawdę rozsądne pieniądze. Ceny okien rozwiernych jednoskrzydłowych zaczynają się już od 100 zł netto. Dla bardziej wymagających klientów możemy zaproponować okno Iglo Energy: 7-komorowy profil w połączeniu z dwukomorową szybą daje prawdopodobnie "najcieplejsze" rozwiązanie dostępne na naszym rynku. Współczynnik przenikania ciepła Uw to uwaga tylko 0,6.

 

Ile kosztuje dobre okno?

 

Możemy zaoszczędzić na oknie z krótszą gwarancją, w którym po kilku latach od zamontowania pojawią się nieszczelności, lub po burzy zauważymy wodę kapiącą z parapetu. Możemy też wydać dużo więcej za okno o porównywalnych właściwościach do "naszych" okien. Wybór nie jest łatwy, czy warto przepłacać? Okna Drutex to wysoka jakość za rozsądną cenę. Sprzedajemy i montujemy okna od wielu lat. Po 5-letnim okresie gwarancji nadal doskonale spełniają swoje funkcje. Nasi klienci kupują kolejne, polecają nas znajomym. Okna się nie odkształcają, nie żółkną, uszczelki nie przepuszczają wiatru i wody. Nad stolarką firmy Drutex warto się poważnie zastanowić!

 

Cena konktetnego okna?

 

Ceny okien ustalamy indywidualnie w zależności od wymagań klienta i co najważniejsze wymiarów okna. Każde okno produkowane jest na zamówienie "na wymiar". Okna są tańsze zimą - możemy zaoferować wyższy rabat producenta, niestety droższe latem. Na cenę okna wpływają wybrany przez klienta profil, rodzaj szyby - jednokomorowa, dwukomorowa, ornamenty; kolor okna oraz wiele oferowanych dodatków. Cena zależy również od ilości okien - wartości zamówienia, cena pojedynczego okna może być wyższa niż kilku sztuk. Jeśli chcą Państwo samemu zamontować okna musimy się liczyć z 23% stawką Vat-u. W przypadku naszego montażu wielu klientów może liczyć na 8% stawkę podatku Vat. Dopłacamy za montaż, ale same okna są ostatecznie tańsze.

 

2018  Oknabrusy.pl - Rydygier Okna i Drzwi  globbers joomla templates
Jesteśmy na Google+
Google+